Skip to main content

V poslednej dobe kryptosvet opäť upadol do diskusií okolo Bitcoin halvingu. Oči všetkých sú upriamené na grafoch a všetci špekulujú, kam sa cena Bitcoinu vyberie. Zo všetkých kútov internetu počujeme rôzne teórie o tom, či bude Bitcoin doslova stratosféricky stúpať alebo len veselo poskakovať.

A ako to nakoniec s cenou dopadne?

Máme pre vás výzvu – zapojte sa do našej súťaže a tipnite si, kam vystrelí cena Bitcoinu počas Halvingu! Možno práve vy budete mať správny krypto feeling a odnesiete si sladkých pár eur na svoj krypto účet.

Tipni si cenu Bitcoinu v momente halvingu a vyhraj krypto do vačku! V hre je 500€.

Čo je Bitcoin Halving?

Bitcoin Halving je udalosť, pri ktorej sa odmena za ťažbu nových blokov v sieti Bitcoin znižuje o polovicu. Predchádzajúce Halvingy viedli k dramatickému rastu ceny Bitcoinu. Buďte s nami v tomto vzrušujúcom období a zúčastnite sa našej jednoduchej Kryptovačky a hrajte o 500€ do vačku.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Bitcoin Halvingu nájdete v tomto videu.

Ako na to?

  1. Vyplňte jednoduchý dotazník obsahujúci vaše meno, e-mail a váš odhad ceny Bitcoinu počas halvingu.
  2. Odsúhlaste podmienky súťaže.
  3. Stlačte tlačidlo „Odoslať“.
  4. Už ste v hre o skvelú výhru!

Podmienky súťaže

Tipovať cenu Bitcoinu v momente halvingu môžete do 10.4.2024. Prvý traja výhercovia, ktorý budú najbližšie k cene BTC v čase halvignu získajú odmenu 300€, 150€ a 50 € na účet v spoločnosti Okazio, do stratégie Krypto Mix. Podmienkou výhry je úspešná registrácia (schválené KYC, AML) do spoločnosti Okazio. Výber výhercov bude založený na najbližších cenových predpovediach, v prípade zhody viacerých tipov, vyhráva tip so skorším dátum a časom tipovania.

Spoločnosť Okazio si vyhradzuje právo túto akciu kedykoľvek zmeniť, doplniť a/alebo zrušiť bez predchádzajúceho upozornenia.

Účasťou v tejto súťaži vyjadrujete svoj súhlas s oficiálnymi pravidlami a potvrdzujete, že ste prijali podmienky tejto promo akcie.

Tejto súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, s výnimkou: zamestnancov /alebo každej z pridružených spoločností, poskytovateľov, zástupcov a/alebo dodávateľov pridružených spoločností.

Každý výherca, ktorý bude označený za neoprávneného účastníka súťaže, stratí nárok na výhru (výhry), ktorú by inak získal.

Víťazi budú kontaktovaný prostredníctvom oficiálneho emailu spoločnosti : info@okazio.sk.