Skip to main content

„Spojila nás túžba vytvárať inovatívne investičné príležitosti pre verejnosť.“

Náš príbeh

Od roku 2016 sme v rôznej forme pracovali s digitálnymi aktívami a začali sme premýšľať, ako by sme mohli kryptomeny využiť v investíciách.

Ako dlhoročný profesionáli z financií, tradičných investičných fondov, finančných sprostredkovateľských spoločností, s vášňou prinášať inovatívne produkty, každý z nás vnímal vysoký potenciál a pridanú hodnotu kryptomien vo finančnom svete.

V tom čase boli kryptomeny vnímané ako investičné tabu a nebolo jasné či získajú podporu regulátorov. My sme však boli presvedčení, že majú svetlú budúcnosť a nikto nás nemohol odradiť od skúmania spôsobov využitia kryptomien pre investorov.

Postupne sme z riešení pre vlastnú potrebu dospeli až k vytvoreniu regulovaného fondu zameraného na kvalifikovaných a inštitucionálnych investorov – Opportunity fund, ktorý dnes spravuje milióny eur v digitálnych aktívach.

Uvedomili sme si, že možnosti a výhody, ktoré kryptomeny ponúkajú, majú byť dostupné každému, nielen bonitnej a inštitucionálnej klientele.

Vieme, že typický investor nemá čas sledovať všetky trhy ani možnosť analyzovať jednotlivé akcie, dlhopisy alebo kryptomeny.

Preto sme začali pracovať na vytvorení platformy, ktorá umožní každému investorovi v Európe jednoduchý a bezpečný prístup k investíciám do kryptomien.

A tak vzniklo Okazio….

Okazio je tu preto, aby bežným investorom poskytlo jednoduchý, bezpečný a transparentný spôsob, ako investovať do kryptomien pod dohľadom skúsených portfólio manažérov.

V súčasnosti pracujeme na získaní regulácie MiCA, aby sme sa stali regulovaným investičným nástrojom, ktorý sa o toto „dynamické“ aktívum stará pre klientov.

Vízia

Naším cieľom je, aby sa kryptomeny stali dostupnými pre všetkých investorov, pretože veríme, že sú kľúčovou súčasťou nastupujúcej digitálnej ekonomiky.

Našou misou preto je, vytvoriť miesto pre ľudí, kde by bez námahy investovali do kryptomien, tak, ako to robia dnes s akciami no s vyšším výnosom oproti bežnému držaniu jednej meny tzv. Hodl.

Zjednodušene povedané, chceme poskytnúť možnosť investovať do širokého spektra kryptomien s pomocou profesionálnych portfólio manažérov.

Kde ste nás mohli vidieť

BLOCKCHAIN

LIFE

2023

GLOBAL INVESTMENT SUMMIT

2023

PRAGUE BLOCKCHAIN WEEK, CHAIN3

2023

ZERO ONE HUNDRED CONFERENCES

2023

Náš tím

Martin Bittara
Martin Bittara

CEO

„Snažím sa prispieť k adopcii kryptomien v celej Európe, aby aj bežní ľudia mali jednoduchý prístup k budúcnosti.“

Financie študoval v zahraničí, kde nabral svoje skúsenosti z najväčších finančných a investičných domov. Po návrate na Slovensko pretavil svoje nadobudnuté zručnosti a pomáhal budovať viaceré finančné a investičné projekty, medzi nimi aj samostatného finančného agenta v CZ a SR.

Michal Krondiak

CIO

„Kryptomeny sú revolučným posunom vo svete financií. Ich inovačný potenciál otvára dvere k novým možnostiam pre každého.“

Odborník s bohatým skúsenosťami so správou portfólií a viac ako desaťročnou profesionálnou praxou v rôznych finančných oblastiach. Zastáva pozíciu CEO v krypto fonde – Opportunity Fund, kde využíva moderné princípy dynamického alokovania a spravuje kapitál pre inštitucionálnych aj súkromných klientov.

Peter Dendis
Peter Dendis

Crypto Advisor

„Verím, že svet môže byť lepším miestom vďaka technológiám, ktoré riešia problémy. Chcem vytvárať niečo užitočné.“

Je spoluzakladateľom niekoľkých startupov a projektov. V kryptosvete sa pohybuje od roku 2016. Pri svojej OTC činnosti zamenil viac ako 30 miliónov eur v krypto OTC, riadil krypto crowdfundingovú kampaň, ktorá vyzbierala kapitál 23 mil. € za 10 dní. Tiež je aktívnym účastníkom viacerých úspešných krypto projektov.